Wyniki
Finału IV Ogólnopolskiego Konkursu „Indeks dla Rolnika”
12.04.2018 roku

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy

Miejsce Imię i Nazwisko Szkoła
1 Kamil Wesołowski ZS RCKU w Przemystce
2 Martyna Kołodziej ZS CKR w Bydgoszczy
3 Bartłomiej Lewicki CKZiU w Brodnicy
4 Jakub Baczewski ZS CKR w Marianowie
5 Kazimierz Skowroński ZS CKR w Bydgoszczy
6 Marcin Szamborski ZS CKR w Janowie
7 Daniel Staniaszek ZS CKR w Zduńskiej Dąbrowie
8 Dawid Nenczak ZS RCKU w Przemystce
9 Kamil Gardocki ZS CKR w Marianowie
10 Szymon Gwizdała ZS LiA w Tucholi
11 Marcin Januszewski ZS Agro-Ekonomicznych w Karolewie
12 Marcin Przeczewski ZS nr 3 w Rypinie
13 Kacper Kucharczuk ZS CKR w Kamieniu Małym
14 Kamil Mastalerz ZS CKR w Marianowie
15 Jakub Kaniewski ZSP w Samostrzelu
16 Marcin Borkowski ZS CKR w Kowalu
17 Daniel Cichoński ZS Agro-Ekonomicznych w Karolewie
18 Szymon Milewski ZS CKR w Studzieńcu

Wszystkim Finalistom serdecznie gratulujemy!

Organizatorzy

 

 

Program
Finału IV Ogólnopolskiego Konkursu „Indeks dla Rolnika”
12.04.2018 (Czwartek)

Miejsce:

Auditorium Novum
Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy
Campus przy Al. Prof. S. Kaliskiego 7, 85-789 Bydgoszcz (Fordon)

8.30 – 9.00 Rejestracja uczestników finału (hol Auditorium Novum)

9.15 – 9.45 Aula Auditorium Novum

Oficjalne rozpoczęcie i powitanie przybyłych finalistów przez Dziekanów Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii oraz Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy

10.00 – 12.30 Część Konkursowa

13.00 Uroczysta ceremonia finału konkursu

ogłoszenia wyników i wręczenie nagród

Ok. 15.00 Obiad

 

 

Komunikat

III Etap
IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu
„INDEKS DLA ROLNIKA”
odbędzie się 12 kwietnia 2018 roku
na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym
im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy

Temat prezentacji:

Soja – walory i zagrożenia w produkcji roślinnej i zwierzęcej.

Uczestnicy III Etapu Konkursu „INDEKS DLA ROLNIKA” proszeni są o przygotowanie 15 minutowej prezentacja multimedialnej w programie PowerPoint na powyższy temat. Po jej przedstawieniu będę poproszeni o odpowiedź na pytania Komisji Konkursowej z zakresu tematu prezentacji.

Uwaga! Uprasza się o przestrzeganie ram czasowych. Ze względów organizacyjnych każdy prelegent będzie mógł przedstawić swoją prezentację tylko i wyłącznie w czasie 15 minut.

Organizatorzy Finału Konkursu „Indeks dla Rolnika” zwracają się z prośba do uczestników Finału o przesłanie swoich prezentacji w nieprzekraczalnym terminie do 08.04.2018 na adres e-mail: piotr.prus@utp.edu.pl

Organizatorzy zwracają się również z prośbą o przesłanie na powyższy adres e-mail składu osobowego zespołu reprezentującego szkołę, który przyjedzie na finał (imię i nazwisko finalisty/ów oraz opiekuna).

Szczegółowy program Finału Konkursu przedstawiony zostanie w późniejszym czasie na stronach organizatorów.

Organizatorzy

 

Lista zwycięzców
II etapu Ogólnopolskiego Konkursu „Indeks dla Rolnika”
Stary Brześć – 5 grudnia 2017r.

I Marcin Szymborski ZS CKR w Janowie
II Marcin Przeczewski
Szymon Milewski
ZS nr 3 w Rypinie
ZS CKR w Studzieńcu
III Kazimierz Skowroński ZS CKR w Bydgoszczy
IV Kacper Kucharczyk
Bartłomiej Lewicki
ZS CKR w Kamieniu Małym
CKZiU w Brodnicy
V Kamil Gardocki
Martyna Kołodziej
Szymon Gwizdała
ZS CKR w Marianowie
ZS CKR w Bydgoszczy
ZS LiA w Tucholi
VI Marcin Januszewski
Adam Ziółkowski
Kamil Wesołowski
ZS Agro-Ekonomicznych w Karolewie
ZS CKR w Kowalu
ZS RCKU w Przemystce
VII Kamil Mastalerz
Daniel Cichoński
ZS CKR w Marianowie
ZS Agro-Ekonomicznych w Karolewie
VIII Jakub Baczewski
Marcin Borkowski
Jakub Kaniewski
Daniel Staniaszek
Dawid Nenczak
ZS CKR w Marianowie
ZS CKR w Kowalu
ZSP w Samostrzelu
ZS CKR w Zduńskiej Dąbrowie
ZS RCKU w Przemystce

Wszystkim Uczestnikom Gratulujemy!!!
Finał Konkursu odbędzie się 12.04.2018 roku
w siedzibie Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy
(szczegóły finału zostaną podane w późniejszym terminie)


Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Organizatorzy

 

Szkoły zgłoszone do Konkursu

1. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Gołotczyźnie
2. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marianowie
3. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Golądkowie
4. Zespół Szkół Agro-Ekonomicznych w Karolewie
5. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Brzostowie
6. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym
7. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu
8. Zespół Szkół nr 3 w Rypinie
9. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy
10. Technikum nr 2 w Chojnicach
11. Zespół Szkół Licealnych i Agrotechnicznych w Tucholi
12. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Brodnicy
13. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kobylnikach
14. Zespół Szkół nr 2 Golub-Dobrzyń
15. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kościelcu
16. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kowalu
17. Zespół Szkół Ponadpodstawowych  w Samostrzelu
18. Zespół Szkół Rolniczych w Grudziądzu
19. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Boninie
20. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie
21 Centrum Kształcenia Rolniczego Zespół Szkół w Starym Lubiejewie
22. Zespół Szkół Informatycznych Technikum Weterynarii w Słupsku
23. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Zduńskiej Dąbrowie
24. Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przemystce
25. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu

REGULAMIN KONKURSU „INDEKS DLA ROLNIKA”

FORMULARZ ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA W KONKURSIE

PRZYKŁADOWY TEST


Fatal error: Class 'visits_counter' not found in /home/zsircku/domains/zsircku.ayz.pl/public_html/wp-content/themes/rafi/page.php on line 27